Masaż

Masaż klasyczny

Masaż leczniczy przynosi wiele pozytywnych skutków zdrowotnych: uelastycznia tkanki, łagodzi napięcie mięśniowe i wspomaga regenerację. W naszym gabinecie znajdziecie bogatą ofertę zabiegów masażu, które dobieramy w zależności od indywidualnych potrzeb. Każda z form różni się wykonywaną techniką oraz zastosowaniem, dlatego w pierwszej kolejności przeprowadzany jest szczegółowy wywiad, które pomoże dobrać idealny rodzaj dla danego schorzenia.

Masaż Tajski Stóp

Tajski masaż refleksyjny stóp oraz podudzia. Działa orzeźwiająco oraz głęboko relaksująco. Tajski masaż stóp jest idealny dla zmęczonych stóp, poprawiając krążenie i ruchy limfatyczne w kończynach dolnych i stopach oraz poprawia elastyczność. Zawiera elementy Shiatsu, refleksologii i masażu chińskiego wykonywane łącznie w celach terapeutycznych.
Masaż dedykowany dla osób uskarżających się na:
– „zmęczone” stopy
– problemy krążeniowe
– wzmożoną sztywność stawową
– nadmierne przemęczenie
– nadmiar stresu
– brak nastroju
– problemy z koncentracją

relax&Therapy

Zabieg, który zmieni Wasze podejście do masażu! Koncepcja oparta jest na połączeniu wielu technik masażu ( głębokiego, lomi lomi, balijskiego) z elementami terapeutycznymi w taki sposób, aby nie stracił on swojego relaksującego charakteru. Całość powoduje likwidację napięć w obrębie tkanek miękkich, działanie przeciwbólowe, relaksacyjne i odprężające.

Cennik

 
 
MASAŻ30 MIN
60 MIN
klasyczny60 zł90 zł
masaż sportowy70 zł130 zł
masaż limfatyczny bambusem80 zł140 zł
masaż tajski stóp                                                         110zł/45min
Relax&Therapy                                                             150zł/60min
190zł/90min

Umów Bezpłatną Konsultację​

+48 799 074 677

rehabilitacja@medyczna8.pl